ÚVOD   NOVINKY   NAŠI PSI   AKTIVITY   ŠTĚŇÁTKA   ODCHOVY   GALERIE   ODKAZY   KONTAKT   G-BOOK
 Home            News           Our Aussies        Activities              Puppies               Litters              Gallery              Links            Contact            G-book

 

7.7. 2016  přišel na svět vrh B - 2 red merle fenky, 2 red tricolor fenky a 1 red merle pes

 
Dne 7.7. 2016 přišel na svět v naší CHS dlouho očekávaný "čokoládový" vrh B. Máme čtyři fenečky - 2 jsou RT a dvě RM a jednoho pejska RM.
Rodiči se stali Jch.CH. Goliáš Srdcové Eso a Celeste Ivelbero´s Darling.

Goliáš
je aktivní, temperamentní a stále dobře naladěný pes. Dosud se pyšní např. těmito tituly z výstav - Šampion ČR a Polska, Junioršampion Slovenska, 2x BOB, 2x CACIB, 2x Res. CACIB... Věnujeme se společně Dogdancingu, kde má složeno F1, Htm1, DwD1, MD1 a titul Master of Dogdancing 1.
Miluje frisbee, kterému se věnujeme rekreačně, stejně jako canicrossu, kde se zúčastnil několika závodů.
Oba rodiče mají složenou canisterapeutickou zkoušku a canisterapii se aktivně věnují, především v mateřských školkách.

Sely
je klidnější fenka, velmi vyrovnaná a trpělivá, miluje děti všeho věku. Na výstavách posbírala např. tituly - BOB, BIG4, 4x CAC, 2x CAJC, Res. CAC.
Má složené zkoušky ZOP, ZZO, BH, ZVOP, HtM1, F1, DwD1, coursingovou licenci a canisterapeutickou zkoušku. Velmi ráda aportuje, plave, baví ji také obrany a přetahování.

Oba rodiče jsou DNA - HSF4, CEA, PRA negativní. MDR1 carrier, DKK i DLK 0/0, DOV negativní, plnochrupí s nůžkovým skusem.
Nejsou hlídací typy, na lidi neštěkají.

Po těchto rodičích očekáváme štěnda v dospělosti spíše menší až střední velikosti, kolem 20 kg. Budou vyrůstat s dětmi, zvyklá doma i venku, na menší psi, kočku.
 

Break Free Amor Real - red merle pes

Be Brave Amor Real - red tricolor fenka

   

Be Hope Amor Real - red tricolor fenka

By the Way Amor Real - red merle fenka

 

red merle fenka